Täna, 22. juunil kell 21-22 kuuleb Klassikaraadios "Tärkava koorihelilooja programmi" galakontserdi II osa salvestust. Kontserdi I osa on veel mõned nädalad järelkuulatav SIIT.

Facebooki kontot omades saab virtuaalselt lapata ka ühte osa kavaraamatust lugude õiges järjekorras: www.facebook.com/pg/sahtlistsaali/photos/?tab=album&album_id=1117332101705331. Lugude "vales" järjekorras saab sama materjaliga tutvuda kodulehel: www.sahtlistsaali.ut.ee/teosed/.

Kontserti dirigeerisid Triin Koch (TÜAN, TÜKK) ja Kuno Kerge (TAM), õhtut juhtisid heliloojad Liisa Hirsch ja Tõnu Kõrvits.
Kontserdi salvestuse helirežissöör oli Aile Jõeleht, toimetaja Liina Vainumetsa.
Galakontsert "Sahtlist saali" toimus 27. mail 2017 Eesti Rahva Muuseumi sillapealsel alal Tartu Ülikooli kooride algatuse ja korraldusena.

KAVA (I pool)

Tartu Ülikooli Kammerkoor:
Sirje Kaasik / Leelo Tungal - "Sind ma tahan armastada"
Hando Põldmäe / Hando Põldmäe - "Sind palun"

Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor:
Siim Aimla / Jürgen Rooste - "Kojukutsumise laul (Talendid koju!)"
rahvaviis, sdn Maarja-Liisa Pilvik / rahvaluule - "Kiigelaul"

Tartu Akadeemiline Meeskoor:
Anne-Mai Salumäe / Arved Paul - "Üle lumise välja"
Imre Rohuväli / Kersti Merilaas - "Usalda oma silmi", solist Made Ritsing (Tartu Akadeemilise Meeskoori lemmik)

Tartu Ülikooli Kammerkoor:
Roland Viilukas / Kersti Merilaas - "Unelaul" (Tartu Ülikooli Kammerkoori lemmik)