Laupäeval, 27. mail toimus ERM-is programmi lõppkontsert, kus tulid esmaettekandele 21 teost 15 tärkavalt heliloojalt. Kontserttöid žürii rohkem enam ei järjestanud, see polnud programmi eesmärk. Oma lemmiku said valida aga nii publik (telefonihääletuses osales 125 telefoninumbrit) kui koorid (eelhääletus).

Publiku lemmik: Karin Kuulpak "Unelaul"
TÜAN-i lemmik: Imre Rohuväli "Laul sügavast düünist"
TÜKK-i lemmik: Roland Viilukas "Unelaul"
TAM-i lemmik: Imre Rohuväli "Usalda oma silmi"
Karusepäeva auhind: Patrik Sebastian Unt "Viimased lumeta päevad"

Teoste ja heliloojate tutvustused leiab siit: www.sahtlistsaali.ut.ee/teosed/ (peagi on noodid täielikul kujul saadaval ka Eesti Muusika Infokeskuses, hetkel võib huvi korral kirjutada aadressil sahtlistsaali@gmail.com)

Kontserdi suurema fotoalbumi leiab siit: www.sahtlistsaali.ut.ee/galerii/

Heli- ja videosalvestused saavad järjest valmis ja avalikustame need aegamisi. Huvilistel soovitame liituda listiga kodulehe avalehel. Klassikaraadios on kontserdiülekanne 15. ja 22. juunil kell 21-22.

Soovime tänada kõiki, kes osalesid tärkava koorihelilooja progammis kas siis helilooja, nõuandja, toetaja, dirigendi, laulja, korraldajana või kuidagi muul moel - tärkava koorihelilooja programm on lõppenud. On olnud ütlemata huvitav, avardav ja nauditav teekond!

Tänuga
Tartu Ülikooli Akadeemiline Naiskoor, tärkava koorihelilooja programmi algataja ja peakorraldaja
Tartu Akadeemiline Meeskoor
Tartu Ülikooli Kammerkoor